SAMPHIRE Eau de Toilette 100 ml full tester

Laboratory Perfumes
SAMPHIRE Eau de Toilette 100 ml full tester
SAMPHIRE Eau de Toilette 100 ml full tester
Aanbieding

Aromatic

120,00
50,00 *
per stuk
1 werkdag
  • Luxe nichegeuren op één plek
  • Sample eerst, koop met zekerheid
  • Snel in huis
  • Veilig betalen
Heeft u een vraag over dit product?

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Omschrijving

SAMPHIRE

De geuren die we creëren bij Laboratoriumparfums beginnen vaak met een enkel aroma. In het geval van Samphire was het een jong blad van verbena geplukt uit de tuin van een vriend op een lentemiddag. De geur was zo verleidelijk fris, dat we besloten een manier te vinden om de pittige drang naar onze derde geur te vangen.

We verpletterden een takje van die ijzerkruid met een snufje jeneverbessen uit het kruidenrek - en Samphire begon vorm te krijgen. We verhuisden van de keuken naar het laboratorium en mengden ons met citrusolie, bloeit van lavendel, basilicum en rozemarijn en basisnoten van wit barnsteen en eikenmos om een ​​heldere, koele, aromatische geur te creëren met een lichte aanraking die de complexiteit ervan verloochent en levensduur op de huid. De afgewerkte geur deed zo duidelijk denken aan de kust dat we het alleen Samphire konden noemen.

“De chique, minimale verpakking verwijst naar de wortels van de chemie, terwijl de geur schoon, natuurlijk en zeer verslavend is. Move over Love Potion No. 9 ... ”- House and Garden

ECO & ETHICS
Geuren in laboratoriumparfums zijn gemaakt met ingrediënten die niet van dieren zijn afgeleid en zijn daarom veganistisch. Onze geurkaarsen zijn gemaakt met paraffine - met uitzondering van Atlas (onze laboratoriumtests hebben aangetoond dat deze specifieke geur in bijenwas moet worden toegediend om te behouden de integriteit van de geur).

We eisen dezelfde ethische en milieunormen voor iedereen waarmee we werken - onze toeleveringsketen is klein, transparant, bevindt zich volledig in het Verenigd Koninkrijk en voldoet volledig aan ISO 9000: 2008. Alle glas, kaarten en papier dat wordt gebruikt in de verpakking van laboratoriumparfums is duurzaam geproduceerd en op grote schaal gerecycled.

Ten slotte zijn de geuren van Laboratory Perfumes bedoeld om door iedereen te worden genoten. Geslacht is het enige waar we echt niet om geven.

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Neem contact op

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0