Pop Collection Eau de Parfum 100 ml

Costume National

Roze grapefruit, framboos en zwarte bes, met roos en jasmijn in het midden, op patchoeli, cashmeran en grijze amber.

€ 85,00
per stuk
1 werkdag
  • Luxe nichegeuren op één plek
  • Sample eerst, koop met zekerheid
  • Vóór 13.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
  • Veilig betalen
Heeft u een vraag over dit product?

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Omschrijving

Pop Collection

Inspiratie
Pop Collection is geïnspireerd op de damescollectie van Ennio Capasa: minimalistisch, verfijnd en pop. Met Dominique Ropion zocht hij de balans tussen vertrouwde noten en hun hoogste kwaliteit. De flacon verschijnt in turkoois, oranje, rood of koningsblauw, en de kleur blijft een verrassing tot je de doos opent.

Geurfamilie
Bloemig en fruitig

De olfactorische compositie
Topnoten: Roze grapefruit, framboos, zwarte bes
Hartnoten: Roos, jasmijn
Basisnoten: Patchouli, cashmeran, grijze amber

Parfumeur
Dominique Ropion

De signatuur van Pop Collection
Roze grapefruit en framboos openen vrolijk en zoetzuur, versterkt door zwarte bes. Roos en jasmijn geven charme. Patchoeli, cashmeran en grijze amber omhullen het boeket met warmte.

Wat ons ParfuMaria team van deze geur vindt
Pop Collection is een vrolijke fruitige rozengeur die meteen een glimlach oplevert. De framboos en grapefruit zijn sappig, de roos en patchoeli maken hem chic en modern. Wij vinden het verrassingselement van de kleur leuk, vooral als cadeau. Hij past bij zomerjurken, sneakers en zonnige weekenden. Een speelse geur met een volwassen basis.

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Neem contact op

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0