Aphrodisiac Touch Extrait de Parfum 100 ml

Unique'e Luxury
Unique'e Luxury Aphrodisiac Touch
Unique'e Luxury Aphrodisiac Touch

Sering en lelietje-van-dalen ontmoeten kruidnagel, kaneel en kardemom, met roos en geranium op ceder, muskus en vanille.

€ 260,00
per stuk
  • Luxe nichegeuren op één plek
  • Sample eerst, koop met zekerheid
  • Vóór 13.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
  • Veilig betalen
Heeft u een vraag over dit product?

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Omschrijving

Aphrodisiac Touch

Inspiratie
In de oude kruidenwinkels van Istanbul lagen specerijen naast gedroogde rozenblaadjes, en men geloofde dat sommige mengsels het hart sneller lieten kloppen. Aphrodisiac Touch speelt met die gedachte. Het is een geur van nabijheid, bedoeld voor iemand die dichtbij genoeg komt om hem op te merken.

Geurfamilie
Bloemig en kruidig

De olfactorische compositie
Topnoten: Bergamot, lelietje-van-dalen, sering
Hartnoten: Kruidnagel, kaneel, kardemom, geranium, roos
Basisnoten: Cederhout, patchoeli, muskus, vanille

De signatuur van Aphrodisiac Touch
Bergamot, sering en lelietje-van-dalen openen fris en lentelijk. Dan warmen kruidnagel, kaneel en kardemom het op, met roos en geranium als poederig hart. Ceder, patchoeli, muskus en vanille houden het dicht bij de huid.

Wat ons ParfuMaria team van deze geur vindt
Bij de eerste spray denk je aan een lentetuin, en dan, een kwartier later, ruik je ineens de kruidnagel. Dat contrast maakt Aphrodisiac Touch zo boeiend voor ons. Hij wordt steeds ronder en zachter, tot er na een paar uur een warme roos met vanille op de huid ligt die je eigenlijk alleen ruikt als je je pols naar je gezicht brengt. Hij projecteert bescheiden en blijft heel lang. Wij bewaren hem voor avonden met twee personen, een etentje bij kaarslicht of een lange wandeling in de herfst, hand in hand.

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Neem contact op

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0