Avanguardia Parfum 100 ml

Xerjoff
Xerjoff Avanguardia Xerjoff Avanguardia
Xerjoff Avanguardia
Xerjoff Avanguardia

Avanguardia, gemaakt met Lamborghini, zet mandarijn, davana en kers op zwart viooltje en patchoeli, met tonka, styrax en olibanum.

€ 460,00
per stuk
4 werkdagen
  • Luxe nichegeuren op één plek
  • Sample eerst, koop met zekerheid
  • Vóór 13.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
  • Veilig betalen
Heeft u een vraag over dit product?

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Omschrijving

Avanguardia

Inspiratie
Avanguardia is zijn tijd vooruit. Vol overtuiging en onverschillig voor de gangbare mening is het een geur die zijn eigen pad kiest: een sterk, helder idee dat zijn definitieve vorm heeft gevonden. Geboren uit de innovatieve geest die Xerjoff en Lamborghini delen, durft deze geur verder te gaan.

Geurfamilie
Houtig en fruitig

De olfactorische compositie
Topnoten: Mandarijn, davana, kers
Hartnoten: Zwart viooltje, rozengeraniol, gefractioneerde patchoeli-olie
Basisnoten: Tonkaboon, styrax, wierook

De signatuur van Avanguardia
Mandarijn, davana en kers geven een sappige, licht likeurachtige opening. In het hart zorgen zwart viooltje, rozengeraniol en gefractioneerde patchoeli-olie voor een donkere, gladde bloemigheid. Tonkaboon, styrax en olibanum geven de basis een warme, harsachtige glans.

Wat ons ParfuMaria team van deze geur vindt
Avanguardia ruikt zoals een sportwagen eruitziet: strak, donker en gepolijst. De kers is aanwezig maar nooit snoepachtig, dankzij de patchoeli en de wierook. Wij vinden hem een uitstekende avondgeur voor wie van iets fruitigs met diepgang houdt. De flacon zelf is een designobject dat je graag laat zien.

© ParfuMaria

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Neem contact op

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0