Blonde Amber Parfum 50 ml

Clive Christian

Blonde Amber is een warme ambergeur met bittere sinaasappel, tuberoos en jasmijn, gedroogde vruchten, rokerige blonde tabak en tonka.

€ 565,00
per stuk
7 dagen
  • Luxe nichegeuren op één plek
  • Sample eerst, koop met zekerheid
  • Vóór 13.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
  • Veilig betalen
Heeft u een vraag over dit product?

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Omschrijving

Blonde Amber

Inspiratie
Blonde Amber vertelt een verhaal van Art-decoweelde, uit hoofdstuk XXI van de Noble Collection: champagneavonden, glanzend messing en gouden licht. Met 219 componenten ontvouwt zich een overvloed aan bloemen en gedroogde vruchten. Blonde tabak, zoet en sensueel, is de volmaakte metgezel van de weelderige bloemen en diepe amber.

Geurfamilie
Amber

De olfactorische compositie
Topnoten: bittere sinaasappel
Hartnoten: tuberoos, jasmijn, gedroogde vruchten
Basisnoten: blonde tabak, amber, tonka

De signatuur van Blonde Amber
Bittere sinaasappel opent met een verkwikkende zwier en tilt tuberoos en jasmijn op. Kleverige gedroogde vruchten geven het hart een rijke, bijna likeurachtige toon. Blonde tabak, rokerig en aromatisch, en tonka met haar pralineachtige zachtheid vormen een diepe, verwennende amberbasis.

Wat ons ParfuMaria team van deze geur vindt
Blonde Amber is glamour zonder overdaad. Wij houden van de manier waarop tabak en bloemen elkaar hier vinden: warm, rijk en heel stijlvol.

Beoordelingen

Bekijk hieronder alle reviews van onze klanten

5,0
op basis van 2 Beoordelingen
2
0
0
0
0

Thomas

De beste en duurste wintergeur in mijn collectie. Koop het niet blind, maar sampel het vooral.


Hans

Wauw, wat een geur!! Dit is echt verslavend en zo complex. Elke keer als ik het flesje zie staan moet ik er aan ruiken, ik kan gewoon niet anders. Hier zou echt een waarschuwing moeten op staan, want dit is eerder een drug dan een parfum.
Deze geur brengt kalmte en zen met zich mee, alle stress valt van me af. Een warmte overspoeld me en geeft me een zalig gevoel.
De prijs is inderdaad heel hoog, maar ik heb nog nooit zoiets geroken bij andere merken. Gelukkig hier kunnen kopen met korting.
Een super lekkere amber geur, gecombineerd met de zachtste tabak en daarbij een romige vanille en tonka, mmmmm.
Ik moet de Niche Fragrance Collector gelijk geven, ik daag iedereen uit om deze geur niet heerlijk te vinden!

Neem contact op

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0