Cloud Collection No.4 Eau de Parfum 100 ml

Zarkoperfume
Zarkoperfume Cloud Collection No.4
Zarkoperfume Cloud Collection No.4

Braam, yuzu en roze peper met jasmijn, kokos en zwarte thee, op muskus, sandelhout, vanille en ceder.

€ 269,00
per stuk
  • Luxe nichegeuren op één plek
  • Sample eerst, koop met zekerheid
  • Vóór 13.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
  • Veilig betalen
Heeft u een vraag over dit product?

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Omschrijving

Cloud Collection No.4

Inspiratie
Cloud Collection No.4 is geïnspireerd op de gouden zonsondergangen van Scandinavië, boven de eindeloze noordelijke zeeën. Het is de warmste en zonnigste van de Cloud-geuren.

Geurfamilie
Bloemig en fris

De olfactorische compositie
Topnoten: Braam, roze peper, citroen, mandarijn, Sichuanpeper, yuzu
Hartnoten: Jasmijn, kokos, witte orchidee, oceaanakkoord, oranjebloesem, zwarte thee
Basisnoten: Muskus, sandelhout, vanille, cederhout

Parfumeur
Zarko Ahlmann Pavlov

De signatuur van Cloud Collection No.4
Braam, roze peper, Sichuanpeper, citroen, mandarijn en yuzu openen sprankelend. Jasmijn, kokos, witte orchidee, een oceaanakkoord, oranjebloesem en zwarte thee vormen een zonnig hart, en muskus, sandelhout, vanille en ceder geven gloed.

Wat ons ParfuMaria team van deze geur vindt
No.4 ruikt als het laatste uur van een lange stranddag. De braam en yuzu tintelen, de kokos en jasmijn maken het zonnig, en de zwarte thee geeft er een fijne, droge rand aan. Wij vinden het knap hoe al die ingrediënten toch één helder geheel vormen. In de basis blijft vanille met sandelhout, warm als zongebruinde huid. Een geur voor de zomer en voor iedereen die de zomer mist.

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Neem contact op

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0