Blijf op de hoogte van nieuws en acties. Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis niets.
Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.
Eau de la Reine de Hongrie
Sommige parfums zijn meer dan een geur. Ze zijn een stukje geschiedenis. Eau de la Reine de Hongrie behoort tot de oudste parfumlegendes van Europa en werd door Nicolas de Barry opnieuw geïnterpreteerd als eerbetoon aan een creatie die al meer dan zes eeuwen mensen fascineert.
De inspiratie voor deze geur gaat terug naar de 14e eeuw en naar koningin Elisabeth van Polen, echtgenote van koning Karel Robert van Hongarije. Volgens de legende ontving zij een wonderbaarlijk elixer dat haar schoonheid en vitaliteit zou hebben behouden. Hoewel historici de romantische details van het verhaal betwisten, groeide het Hongaarse Water uit tot een van de meest invloedrijke parfums uit de Europese geschiedenis.
Nicolas de Barry benaderde deze geur niet als een moderne interpretatie, maar als een historische reconstructie. Het resultaat is een compositie waarin de bloem van rozemarijn centraal staat. De geur opent direct aromatisch en groen, alsof men door een kruidentuin wandelt waar vers geplukte rozemarijn, salie, lavendel en tijm in de zon hun geur afgeven. Deze combinatie creëert een verfijnde frisheid die tegelijk rustgevend en energiek aanvoelt.
Naarmate de geur zich ontwikkelt, ontstaat een elegant spel tussen aromatische kruiden en zachte florale nuances. Hierdoor krijgt Eau de la Reine de Hongrie een karakter dat veel rijker is dan een traditionele cologne. De geur behoudt zijn frisheid, maar krijgt tegelijkertijd een klassieke diepte die doet denken aan de verfijnde parfumerie van vervlogen eeuwen.
Deze creatie voelt tijdloos aan. Niet omdat zij trends volgt, maar juist omdat zij volledig losstaat van mode. Het is een geur voor liefhebbers van authentieke parfumerie, geschiedenis en natuurlijke aromatische composities.
Parfumeur
Nicolas de Barry
Geurfamilie
Aromatic Herbal Cologne
Officiële geurnoten
Topnoten: Rozemarijn
Hartnoten: Salie, Lavendel
Basisnoten: Tijm, Aromatische kruiden
Beschrijving van de noten
Rozemarijn vormt het hart en de ziel van deze historische compositie en zorgt voor een aromatische frisheid die direct herkenbaar is. Salie voegt een kruidige diepte toe terwijl lavendel voor elegantie en zachtheid zorgt. Tijm versterkt het kruidige karakter en geeft de geur een authentieke, bijna medicinale verfijning die kenmerkend was voor de oorspronkelijke Eau de Hongrie.
Wat maakt deze geur bijzonder?
Eau de la Reine de Hongrie is geen moderne interpretatie van een klassiek thema, maar een eerbetoon aan een van de oudste parfums uit de Europese geschiedenis. Nicolas de Barry staat bekend om zijn historische parfumreconstructies en heeft met deze creatie de sfeer van het legendarische Hongaarse Water opnieuw tot leven gebracht.
Wat vindt het ParfuMaria team van deze geur?
Eau de la Reine de Hongrie laat zien hoe tijdloos eenvoud kan zijn. De geur voelt fris, aristocratisch en verfijnd zonder ooit afstandelijk te worden. Voor liefhebbers van klassieke colognes, aromatische kruiden en historische parfumerie is dit een fascinerende ontdekking die zich onderscheidt van vrijwel alles wat tegenwoordig wordt gemaakt.
Bekijk hieronder alle reviews van onze klanten
Ik ben jarenlang opzoek geweest naar een geur die mij het gevoel geeft alsof ik mij net gedoucht heb. Dit is de absolute topgeur die heerlijk op het lichaam blijft zitten en op de kledij.
Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.
Wat vind je van het artikel?
Bij ParfuMaria geloven we dat luxe begint met het ontdekken van bijzondere geuren.
Bij uw eerste flaconaankoop vanaf €75 ontvangt u 2 EXTRA gratis kant-en-klare samples, boven op onze standaard gratis samples.
Vermeld tijdens het afrekenen eenvoudig de code.:
in het opmerkingenveld. Wij voegen vervolgens automatisch uw 2 EXTRA gratis samples toe aan uw bestelling.
✨ Ontdek meer. Ervaar meer.
✔ Officieel erkend verkooppunt
✔ 100% originele nicheparfums
✔ Persoonlijk geuradvies
Korting is niet van toepassing. Actie uitsluitend geldig bij uw eerste flaconaankoop vanaf €75. Niet geldig op samples, discovery sets, travelsizes of afgeprijsde artikelen. De 2 EXTRA samples worden door ParfuMaria samengesteld en kunnen niet worden gewijzigd.