Blijf op de hoogte van nieuws en acties. Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis niets.
Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.
Inspiratie
Emerald Green is de eerste geur uit de Royal Stones-collectie van The House of Oud. Parfumeur Cristian Calabrò liet zich leiden door het groene land aan de overkant van het Kanaal, met zijn heuvels en tuinen.
Geurfamilie
Chypre
De olfactorische compositie
Topnoten: Bloedsinaasappel, mandarijn, roze peper, bergamot
Hartnoten: Jasmijn, kardemom, gember
Basisnoten: Witte muskus, patchoeli, ambergris
Parfumeur
Cristian Calabrò
De signatuur van Emerald Green
Bloedsinaasappel, mandarijn, roze peper en bergamot openen sappig. Jasmijn, kardemom en gember maken het hart levendig, en witte muskus, patchoeli en ambergrijs geven een verfijnde chypre-basis.
Wat ons ParfuMaria team van deze geur vindt
Emerald Green is voor ons een moderne chypre met Britse manieren. De bloedsinaasappel is sappig en net iets bitter, en de gember maakt hem pittig zonder te prikken. Daaronder ligt een zachte basis van patchoeli en muskus die keurig op de huid blijft. Hij past bij een tweed jasje en een wandeling door het park, maar ook bij een vergadering. Wij dragen hem het hele jaar, vooral in het voorjaar wanneer alles weer groen wordt.
Nog geen beoordelingen
Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.
Wat vind je van het artikel?