Encens Asakusa Eau de Parfum 100 ml

L’ORCHESTRE
L'Orchestre Parfum Encens Asakusa L'Orchestre Parfum Encens Asakusa L'Orchestre Parfum Encens Asakusa
L'Orchestre Parfum Encens Asakusa
L'Orchestre Parfum Encens Asakusa
L'Orchestre Parfum Encens Asakusa

Encens Asakusa verbindt olibanum en cipres met iris, viooltje, mirre en witte muskus: een mystieke, poederige wierookgeur.

€ 160,00
per stuk
  • Luxe nichegeuren op één plek
  • Sample eerst, koop met zekerheid
  • Vóór 13.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
  • Veilig betalen
Heeft u een vraag over dit product?

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Omschrijving

Encens Asakusa

Inspiratie
Tokio, een heilige tempel in Asakusa. Een wintergebed, beantwoord door de serene tonen van een koto. Encens Asakusa is een mystieke wierook, betoverend, poederig en houtig, ver weg van het tumult van de stad.

Geurfamilie
Houtig en wierook

De olfactorische compositie
Hoofdnoten: Olibanum, roze peper, cipres, iris, viooltje, mirre, witte muskus

Parfumeur
Anne-Sophie Behaghel & Amélie Bourgeois

De signatuur van Encens Asakusa
Olibanum en roze peper openen helder en rokerig met frisse cipres. Iris en viooltje geven een poederige zachtheid, waarna mirre en witte muskus de wierook rustig en meditatief laten nagloeien.

Wat ons ParfuMaria team van deze geur vindt
Voor ons vangt Encens Asakusa precies wat nicheparfumerie zo bijzonder maakt: een mystieke, poederige geur met een duidelijke signatuur. Op de huid merken wij hoe olibanum en roze peper het eerste uur de toon zetten, waarna cipres en iris langzaam naar voren komen. Na een aantal uren blijven vooral viooltje en mirre over, dicht bij de huid en steeds persoonlijker. Wij dragen hem het liefst in de herfst en winter, op koele avonden en bij een diner. Een geur voor liefhebbers van serene wierook met een poederige iris.

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Neem contact op

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0