Moiré de Kalha Eau de Parfum 2 x 50 ml

Orens Moiré de Kalha Orens Moiré de Kalha
Orens Moiré de Kalha
Orens Moiré de Kalha

Een oosterse roos met davana en citroen, viooltje in het hart en een basis van oud, patchouli, ceder en vanille.

€ 210,00
per stuk
  • Luxe nichegeuren op één plek
  • Sample eerst, koop met zekerheid
  • Vóór 13.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
  • Veilig betalen
Heeft u een vraag over dit product?

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Omschrijving

Moiré de Kalha

Inspiratie
Moiré verwijst naar de golvende glans van zijde die het licht vangt. Zo wilde Orens de roos laten zien: tijdloos en verfijnd aan de buitenkant, maar met een wilde kant die pas zichtbaar wordt als zij oud en cederhout ontmoet.

Geurfamilie
Oriëntaals en roos

De olfactorische compositie
Topnoten: Davana, citroen
Hartnoten: Roos, viooltje
Basisnoten: Oud, patchoeli, cederhout, vanille

De signatuur van Moiré de Kalha
Davana en citroen openen fruitig en fris. Roos en viooltje vormen een donker, poederig hart. Oud, patchouli en ceder geven gewicht, vanille houdt het geheel zacht.

Wat ons ParfuMaria team van deze geur vindt
Er zijn veel rozen met oud, maar Moiré de Kalha vinden wij een van de meest beschaafde. De citroen houdt de start luchtig, het viooltje maakt de roos fluwelig, en pas na een uur komt het donkere hout naar voren. Het is geen zware geur, eerder een rijke. Wij dragen hem op herfstavonden en bij een etentje, en raden hem aan aan iedereen die rozen houdt maar iets meer diepte wil dan een klassiek bloemenparfum.

Beoordelingen

Bekijk hieronder alle reviews van onze klanten

5,0
op basis van 1 Beoordelingen
1
0
0
0
0

Carmen

I love this perfume. To me this is very elegant and warm perfect for winter. The metal casing is heavy and feels luxurious.

Neem contact op

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0