Blijf op de hoogte van nieuws en acties. Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis niets.
Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.
Inspiratie
Meant to be Seen is gemaakt voor momenten waarop je niet wilt overdrijven, maar wél indruk wilt maken. De opening voelt licht en helder, met bergamot die frisheid geeft en violet die meteen een zachte, poederige elegantie toevoegt. In het hart wordt het romiger en intiemer: orris butter geeft die luxe make up achtige iris textuur, terwijl moderne musks zoals moxalone en civettone het parfum een huidachtig, bijna zwevend aura geven. De basis is warm en verfijnd, met sandelhout en Akigalawood voor een strakke, droge houtlijn en ambrettolide voor een zachte, clean musk finish. Een geur die niet schreeuwt, maar je aanwezigheid subtiel onderstreept.
Geurfamilie
Houtachtig, bloemig, musky
Parfumeur
Jordi Fernández
Geurnoten
Topnoten
Bergamot, violet
Hartnoten
Orris butter, moxalone, civettone
Basisnoten
Sandelhout, ambrettolide, Akigalawood, sesam
Poederige iris, clean musks en droge houttonen vormen samen een moderne second skin signature met elegante sillage.
Wat ons ParfuMaria team van deze geur vindt
Dit is perfect voor klanten die houden van clean luxe en “quiet confidence”. Niet zoet, niet luid, wel heel verslavend, alsof je altijd net verzorgd en chic ruikt. Ideaal voor kantoor, dichtbij de huid, en ook prachtig om te layeren.
Nog geen beoordelingen
Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.
Wat vind je van het artikel?
Bij ParfuMaria geloven we dat luxe begint met het ontdekken van bijzondere geuren.
Bij uw eerste flaconaankoop vanaf €75 ontvangt u 2 EXTRA gratis kant-en-klare samples, boven op onze standaard gratis samples.
Vermeld tijdens het afrekenen eenvoudig de code.:
in het opmerkingenveld. Wij voegen vervolgens automatisch uw 2 EXTRA gratis samples toe aan uw bestelling.
✨ Ontdek meer. Ervaar meer.
✔ Officieel erkend verkooppunt
✔ 100% originele nicheparfums
✔ Persoonlijk geuradvies
Korting is niet van toepassing. Actie uitsluitend geldig bij uw eerste flaconaankoop vanaf €75. Niet geldig op samples, discovery sets, travelsizes of afgeprijsde artikelen. De 2 EXTRA samples worden door ParfuMaria samengesteld en kunnen niet worden gewijzigd.