Blijf op de hoogte van nieuws en acties. Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis niets.
Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.
Inspiratie
Deze box brengt zes bestsellers van Juliette Has a Gun samen met de nieuwste creatie, Purple Trouble. Zo ontdek je thuis, op je eigen tempo, de verschillende persoonlijkheden van het huis. Een eventuele tegoedbon van het merk hoort bij de eigen webshop van Juliette Has a Gun en niet bij deze set bij ParfuMaria.
Geurfamilie
Ontdekkingsset
De olfactorische compositie
Hoofdnoten: Not a Perfume 5 ml met Purple Trouble, Banana Rush, Miami Shake, Ode to Dullness, Pear Inc. en Vanilla Vibes, elk 2 ml
De signatuur van Purple Trouble Discovery Box
Je gaat van het schone, minimalistische Not a Perfume tot het fruitig frisse Pear Inc. en het zachte, knusse Ode to Dullness. Miami Shake is romig en fruitig, Banana Rush zonnig en sensueel, Vanilla Vibes zilt en warm. Purple Trouble voegt bramen, rode peper en musk toe.
Wat ons ParfuMaria team van deze geur vindt
Voor wie nieuwsgierig is naar Purple Trouble is deze box ideaal, omdat je hem meteen kunt vergelijken met de klassiekers. Wij vinden het leuk om de flesjes een week lang om de beurt te dragen en dan pas te kiezen. De 5 ml Not a Perfume is groot genoeg om ook te layeren met de andere geuren.
Nog geen beoordelingen
Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.
Wat vind je van het artikel?
Welkom bij ParfuMaria!
Als nieuwe klant ontvangt u 5% korting* op uw eerste bestelling vanaf €75.
Vraag uw persoonlijke kortingscode aan vóórdat u uw bestelling plaatst.
* Eenmalig voor nieuwe klanten. Niet geldig op samples, discovery sets, travelsizes, cadeaubonnen of afgeprijsde artikelen. Niet combineerbaar met andere acties.
(1 maand geldig)