Blijf op de hoogte van nieuws en acties. Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis niets.
Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.
Inspiratie
Royale vertelt over een bloemengeur die Houbigant ooit maakte voor een jonge vorstin. Houbigant leverde in zijn geschiedenis aan Marie-Antoinette, Napoleon en koningin Victoria, en kent dus de smaak van koninklijk bloed.
Geurfamilie
Bloemig
De olfactorische compositie
Topnoten: Zwarte bes, grapefruit
Hartnoten: Jasmijn, roos, viooltje, tuberoos, bijenwas
Basisnoten: Sandelhout, cederhout, vanille, muskus
De signatuur van Quelques Fleurs Royale
Een frisse start van cassis en grapefruit leidt naar jasmijn en roos, verzacht door viooltje, een vleug tuberoos en zachte bijenwas. Daaronder liggen romig sandelhout, ceder, vanille en muskus.
Wat ons ParfuMaria team van deze geur vindt
De Eau de Parfum van Royale is lichter en sprankelender dan de Extrême, en dat maakt hem perfect voor overdag. De zwarte bes geeft een vrolijk, fruitig begin, en daarna wordt het een klassiek, elegant bloemenboeket. Wij vinden hem moderner dan L'Original en zachter dan de Extrême. Ideaal als je Quelques Fleurs wilt leren kennen.
Nog geen beoordelingen
Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.
Wat vind je van het artikel?
Welkom bij ParfuMaria!
Als nieuwe klant ontvangt u 5% korting* op uw eerste bestelling vanaf €75.
Vraag uw persoonlijke kortingscode aan vóórdat u uw bestelling plaatst.
* Eenmalig voor nieuwe klanten. Niet geldig op samples, discovery sets, travelsizes, cadeaubonnen of afgeprijsde artikelen. Niet combineerbaar met andere acties.
(1 maand geldig)