Abd El Kader Geurkaars Limited Edition Gold

Cire Trudon
Trudon Abd El Kader
Trudon Abd El Kader
Aanbieding

Abd El Kader in een gouden limited edition: koele munt, cassis en specerijen, met jasmijn en vanille. Een sierlijke kaars.

€ 105,00
€ 73,50
per stuk
Verwachte levertijd: 1 dag(en)
  • Luxe nichegeuren op één plek
  • Sample eerst, koop met zekerheid
  • Vóór 13.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
  • Veilig betalen
Heeft u een vraag over dit product?

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Omschrijving

Abd El Kader

Inspiratie
Emir Abd El Kader trok in de negentiende eeuw door de bergen boven de kust van Mascara, waar wilde munt groeit en de theeglazen nooit leeg raken. Trudon vangt die vrijheid in een kaars. Deze gouden editie maakt van het glas zelf een sieraad op tafel.

Geurfamilie
Aromatisch en kruidig

De olfactorische compositie
Topnoten: Zwarte bessenknop, citroen, kruidnagel, gember, munt, appel
Hartnoten: Jasmijn
Basisnoten: Vanille

De signatuur van Abd El Kader
Munt, citroen en zwarte bes geven een frisse, groene vlaag, gember en kruidnagel warmen. Jasmijn en een vleugje vanille maken het zoet als muntthee.

Wat ons ParfuMaria team van deze geur vindt
Abd El Kader is de kaars die wij in de zomer branden, wanneer andere kaarsen te zwaar voelen. Hij ruikt naar verse muntthee in een Marokkaanse binnenplaats. De gouden uitvoering is zo mooi dat klanten het glas na gebruik bewaren als potje voor penselen of bloemen. Een cadeau dat lang blijft.

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Neem contact op

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0