Courser Eau de Parfum 100 ml

Bruno Acampora
COURSER
COURSER

Een elegante leergeur met aromatische frisheid en een zacht fruitig accent. Courser voelt krachtig en verfijnd tegelijk, met een cleane, luchtige finish.

229,00 *
per stuk
  • Luxe nichegeuren op één plek
  • Sample eerst, koop met zekerheid
  • Snel in huis
  • Veilig betalen
Heeft u een vraag over dit product?

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Omschrijving

Courser

 

Inspiratie
Courser is geïnspireerd op het Courser Napolitano paard: mooi, sterk en onverzettelijk. Vanaf de eerste spray staat het leerakkoord centraal, strak en zelfverzekerd, maar nooit hard. Tijm geeft een aromatische lift en viooltje voegt een poederige elegantie toe die het leer gladder en chiquer maakt. In het hart zorgt mate voor een droog, groen effect met een subtiele tabaksnuance, terwijl framboos een moderne, sensuele ronding geeft. Cederhout houdt het silhouet helder en verzorgd. In de basis wordt Courser warmer en zachter met amber, vanille en muskus, waardoor de geur lang op de huid blijft met een stijlvolle, veelzijdige uitstraling.

Geurfamilie
Leerachtig, houtachtig, aromatisch

Parfumeur
Bruno Acampora Profumi, house creation

Geurnoten
Topnoten: tijm, viooltje
Hartnoten: leer, framboos, mate, cederhout
Basisnoten: amber, vanille, muskus
Denk aan Italiaans niche leer, aromatische kruidigheid, poederig viooltje, mate nuance, houtige elegantie en een warme muskusachtige sillage.

Wat ons ParfuMaria team van deze geur vindt
Courser is leer met klasse: uitgesproken, maar draagbaar. De combinatie van viooltje, mate en framboos maakt het modern en verslavend, terwijl cederhout alles strak en verzorgd houdt. Ideaal als signature voor wie leer wil zonder zwaar effect, perfect van dag tot avond.

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Neem contact op

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0