FIG-MAN Eau de Parfum 100 ml

Carner Barcelona
Carner Barcelona Fig-Man
Carner Barcelona Fig-Man

Een frisse, groene vijgengeur met sprankelende citrus en een zilt briesje, afgerond met warm hout en tonka. Modern, clean en stijlvol.

170,00 *
per stuk
1 werkdag
  • Luxe nichegeuren op één plek
  • Sample eerst, koop met zekerheid
  • Snel in huis
  • Veilig betalen
Heeft u een vraag over dit product?

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Omschrijving

FIG MAN

𝗜𝗻𝘀𝗽𝗶𝗿𝗮𝘁𝗶𝗲
Fig Man voelt als een mediterrane wandeling langs vijgenbomen, waar de zon op het blad valt en de lucht licht zilt en helder blijft. De opening is fris en energiek, met een citrusglans die meteen ruimte geeft. Daarna komt het echte fig karakter naar voren: groen, sappig en natuurlijk, met dat herkenbare vijgenblad effect dat tegelijk knisperend en romig kan aanvoelen. In het hart verschijnt een zachte viooltjesnuance en een maritiem akkoord, waardoor de geur extra lucht en elegantie krijgt. De basis houdt het stijlvol en mannelijk zonder hard te worden: warm guaiac hout, een droge patchouli toets en tonkaboon die alles rond en comfortabel op de huid laat eindigen.

𝗚𝗲𝘂𝗿𝗳𝗮𝗺𝗶𝗹𝗶𝗲
Groen, houtachtig, fris

𝗚𝗲𝘂𝗿𝗻𝗼𝘁𝗲𝗻
Topnoten: Italiaanse bergamot, Indiase kardemom, vijg
Hartnoten: vijgenblad, viooltje, marine akkoord
Basisnoten: Indonesische patchouli, guaiac hout, tonkaboon
Een woody green vijgenprofiel met frisse citrus, een zilt accent en een zachte, warme tonka finish.

𝗪𝗮𝘁 𝗼𝗻𝘀 𝗣𝗮𝗿𝗳𝘂𝗠𝗮𝗿𝗶𝗮 𝘁𝗲𝗮𝗺 𝘃𝗮𝗻 𝗱𝗲𝘇𝗲 𝗴𝗲𝘂𝗿 𝘃𝗶𝗻𝗱𝘁
Fig Man is ideaal als je van vijg houdt maar het graag strak en draagbaar wilt, niet romig zoet. Fris genoeg voor overdag en kantoor, maar met genoeg hout en diepte om ook in de avond chic te blijven. Een perfecte signature voor wie clean wil ruiken met een originele twist.

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Neem contact op

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0