Noctem Arabs Eau de Parfum 100 ml

Gritti Venetia
NOCTEM ARABS Noctem Arabs Eau de Parfum 100 ml
NOCTEM ARABS
Noctem Arabs Eau de Parfum 100 ml

Een diepe oosters houtachtige geur met rokerige tabak, kostbaar oud en warme harsen. Intens, mysterieus en uitgesproken luxueus.

195,00 *
per stuk
  • Luxe nichegeuren op één plek
  • Sample eerst, koop met zekerheid
  • Snel in huis
  • Veilig betalen
Heeft u een vraag over dit product?

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Omschrijving

Noctem Arabs

Inspiratie
Noctem Arabs van Gritti Venetia is een geur die de sfeer oproept van warme woestijnnachten, waar rook, harsen en kostbare houtsoorten samenkomen in de koele avondlucht. Deze compositie belichaamt een rijke, oosterse signatuur met een moderne niche elegantie. Donkere tabak en hout vormen de ruggengraat van het parfum, terwijl amberachtige nuances zorgen voor een fluweelzachte warmte. Het resultaat is krachtig, sensueel en onvergetelijk.

Geurfamilie
Oosters houtachtig parfum

Parfumeur
Luca Gritti

Geurnoten
Topnoten: Tabak, Cederhout, Patchouli
Hartnoten: Oud, Sandelhout
Basisnoten: Amber, Musk, Mirre

Wat ons ParfuMaria team van deze geur vindt
Noctem Arabs is intens en karaktervol vanaf de eerste spray. De tabak geeft een rokerige, bijna verslavende opening, terwijl het oud en sandelhout in het hart zorgen voor diepte en luxe. De basis met amber en mirre maakt de geur warm en omhullend zonder plakkerig te worden. Dit is een statement niche parfum voor liefhebbers van krachtige, oosterse composities met een mysterieuze uitstraling.

Beoordelingen

Bekijk hieronder alle reviews van onze klanten

5,0
op basis van 1 Beoordelingen
1
0
0
0
0

G.Faber

Heerlijke geur, met als rode draad Oud.
Goede houdbaarheid. Je ruikt de kwaliteit als het ware! Een geur die zich verrassend ontwikkeld nadat deze is opgedaan. Ik zou hier uiteindelijk een fles van willen hebben.

Neem contact op

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0