Jihan Eau de Parfum 100 ml

Kajal Perfumes Paris
Kajal Jihan Jihan Eau de Parfum 100 ml
Kajal Jihan
Jihan Eau de Parfum 100 ml

Jihan, de Arabische naam gegeven aan de prachtige krokusbloem, staat symbool voor opgewektheid, vreugde, jeugdigheid en vrolijkheid.

210,00 *
per stuk
1 werkdag
  • Luxe nichegeuren op één plek
  • Sample eerst, koop met zekerheid
  • Snel in huis
  • Veilig betalen
Heeft u een vraag over dit product?

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Omschrijving

Kajal Jihan

Jihan is ... opoffering.


Jihan, de Arabische naam gegeven aan de prachtige krokusbloem, staat symbool voor opgewektheid, vreugde, jeugdigheid en vrolijkheid. De bloem verschijnt bij het eerste teken van de lente. De Jihan-bloem is te vinden in wit, paars en geel. De paarse Jihan is het meest gewaardeerd en weerspiegelt trots, waardigheid en succes

Maar het is het offeraspect van Jihan dat mensen eeuwenlang heeft geboeid: iets moois opgeven en gewaardeerd om iets anders. De Jihan-bloem wordt opgeofferd om de beroemde draden te geven die wereldwijd worden gebruikt bij het koken: saffraan, een van de duurste specerijen ter wereld.

"Toen we onze kenmerkende Jihan-geur creëerden - in samenwerking met Drom's parfumeur, Valerie Garnuch-Mentzel - werd ik meegenomen naar mijn vroege dagen met het bewonderen van de kookvaardigheden van mijn moeder in de keuken. Ik herinner me vooral de kast die vroeger de kleine huisvestte heilige pot saffraan ... Ik had altijd het gevoel dat de pot een sprenkel van magie bevatte - een mooie kleine pot die de rijke rode draden huisde. Ik keek met ontzag toe hoe mijn moeder het aromatische rozenwater met saffraan doordrenkte en ik zou zit verbaasd terwijl de saffraan doordrenkt en de kleur van het water een dynamische roodachtig / geel werd. " Moe Khalaf (oprichter en Kajal Creative Officer).

Dit is de geur van Jihan - het opent met een unieke combinatie van saffraan / appel-bloesem die de zintuigen verleidt. Maar net als het kenmerk van de Jihan-bloem, wordt de rijkdom opgeofferd voor iets groters. De verleidelijke opwinding is doordrenkt met harttonen van kruidnagel, magnolia en roos die de drager zachtjes pacificeren. De vrijgevigheid van de geur is diep gevoeld - rijk en gevend. In de basis geven prachtige vanille, oud, muskus en sandelhout aangeraakt met patchoeli de geur heel en completeren het perfect.

 

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Neem contact op

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0