L'art De La Guerre Eau de Parfum 100 ml

Jovoy Paris
L'ART DE LA GUERRE L'art De La Guerre Eau de  Parfum 100 ml
L'ART DE LA GUERRE
L'art De La Guerre Eau de  Parfum 100 ml

L’Art de la Guerre van Jovoy is een aromatisch fougère met rabarber, groene appel, immortel, lavendel, nootmuskaat en een rokerige leerbasis.

160,00
per stuk
1 werkdag
  • Luxe nichegeuren op één plek
  • Sample eerst, koop met zekerheid
  • Snel in huis
  • Veilig betalen
Heeft u een vraag over dit product?

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Omschrijving

L’Art de la Guerre

Inspiratie
L’Art de la Guerre belichaamt contrast — de frisse scherpte van fruit en kruiden tegenover de rokerige kracht van leer en hout. Geïnspireerd door de balans tussen strategie en emotie, tussen controle en chaos. De geur opent met de levendige frisheid van rabarber en groene appel, gevolgd door de warmte van immortel en nootmuskaat. In de basis vormen leer, eikenmos en sandelhout een stevige, elegante gronding die doet denken aan oud hout en overwinning. Een parfum voor mensen die kracht en verfijning weten te combineren, met een geur die zowel modern als tijdloos is.

Geurfamilie
Aromatisch / Fougère / Houtachtig

Parfumeur
Vanina Muracciole

Geurnoten
Top: Rabarber, Groene Appel, Bergamot
Hart: Immortel, Lavendel, Nootmuskaat, Viooltjesblad
Basis: Leer, Eikenmos, Patchouli, Labdanum, Sandelhout

Wat ons ParfuMaria team van deze geur vindt
L’Art de la Guerre is elegant en krachtig tegelijk. De rabarber en appel geven frisheid, het hart is warm en kruidig, en de leerbasis maakt het mannelijk en verfijnd. Een geur met karakter en diepgang, voor wie wil opvallen zonder te overdrijven.

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Neem contact op

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0