Blijf op de hoogte van nieuws en acties. Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis niets.
Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.
Inspiratie
Lost in Heaven verbeeldt een droom waarin een volwassene verdwaalt in het paradijs. De geur gaat over de dubbele natuur van de mens: het verlangen naar onschuld en onvoorwaardelijke liefde, en het onvermijdelijke gewicht van het leven. Francesca Bianchi wilde er bijna 'Feeling Good' van maken, omdat de geur juist dat moet doen: een goed gevoel geven, in een echt paradijs waar je ook je donkere kant aanvaardt.
Geurfamilie
Zoet, kruidig, animaal en bloemig
De olfactorische compositie
Hoofdnoten: Grapefruit, groene mandarijn, oranjebloesem-absolue, jasmijn, ylang extra, mimosa, magnolia, komijn, kaneel, koriander, ambergris, muskus, castoreum, bijenwas, irisboter, cistus-absolue, opoponax, heliotroop, vetiver, sandelhout, patchoeli, tonkaboon
Parfumeur
Francesca Bianchi
De signatuur van Lost in Heaven
Engelachtige noten van oranjebloesem- en jasmijnabsolue, heliotroop, sandelhout en tonka staan tegenover een subtiel donkere kant van komijn, kaneel en animale noten. Het doet denken aan een rijke, kruidige cake met oranjebloesem: geen haute pâtisserie, maar troostend, sensueel en emotioneel.
Wat ons ParfuMaria team van deze geur vindt
Lost in Heaven is voor ons een geur die zich langzaam laat kennen, met een troostend, sensueel karakter dat lang blijft hangen. Op de huid merken wij hoe grapefruit en groene mandarijn het eerste uur de toon zetten, waarna komijn en kaneel langzaam naar voren komen. Na een aantal uren blijven vooral irisboter en cistus-absolue over, dicht bij de huid en steeds persoonlijker. Wij dragen hem het liefst in de herfst en winter, in de avond en bij een diner. Een geur voor wie houdt van witte bloemen met een warme, licht animale ondertoon.
Dit is de vorige verpakking.
Nog geen beoordelingen
Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.
Wat vind je van het artikel?