Alexandria III Parfum 50 ml

Xerjoff

Oroental Floral Palisander rosewood, Lavender, Cinnamon Bulgarian rose, Lily of the valley, Cedarwood Oud, Sandalwood, Amber, Musk, Vanilla

325,00 *
per stuk
1 werkdag
  • Luxe nichegeuren op één plek
  • Sample eerst, koop met zekerheid
  • Snel in huis
  • Veilig betalen
Heeft u een vraag over dit product?

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Omschrijving

Xerjoff Alexandria III Oud Stars

Na het succes van de limited edition van 99 stuks en exclusief verkocht door Harrods met flessen volledig bedekt met gouden kristallen,

Xerjoff lanceert nu de nieuwe fles Alexandria III, gekenmerkt door een textuur met een oosterse charme.

Vanuit olfactorisch oogpunt heeft de essentie dezelfde kenmerken als Alexandria II met een overheersing van Bulgaarse roos en Laotiaanse Oud,

Elementen  gecombineerd met kaneel, rozenhout, lavendel, cederhout, lelie van de V-steeg, amber, sandelhout, musk en vanille zorgen voor een boeiend parfum.

Ontdek ALEXANDRIA III een bedwelmende reis door het oosten. Zeldzame Laotiaanse oud- en Bulgaarse rozenmix met houtachtige basisnoten van kaneel, rozenhout en lavendel voor een onweerstaanbare heerlijke geur.

Oosterse charme
Sergio's zoektocht bracht hem naar de tempels van Cambodja. Verrijkt met ceder, Bulgaarse roos en lelietje-van-dalen, is Alexandria III een pad door een landschap in het Verre Oosten; de puurste evocatie van een van de meest betoverende geuren van de natuur ...

The Wood of Gods
Onze oprichter Sergio Momo reisde de hele wereld over om de puurste, krachtigste Oud te zoeken die een ongeëvenaarde geur zou bezorgen en weelde en romantiek zou oproepen.

De zeldzaamste essentie
Het zeldzaamste en meest wenselijke ingrediënt, bedwelmende Laotiaanse Oud roept de meest exotische landen op, boeiend en betoverend bij elke keer dat je dit parfum draagt.

 

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Neem contact op

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0