Pearl Eau de Parfum 60 ml

Mancera
Mancera Pearl
Mancera Pearl

Pearl van Mancera is een verfijnd bloemig-musk parfum met roos, iris en witte bloemen, dat tijdloze elegantie en puurheid uitstraalt.

110,00 *
per stuk
1 werkdag
  • Luxe nichegeuren op één plek
  • Sample eerst, koop met zekerheid
  • Snel in huis
  • Veilig betalen
Heeft u een vraag over dit product?

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Omschrijving

Pearl

Inspiratie
Pearl is een ode aan verfijning en subtiele schoonheid. Geïnspireerd door de zachte glans van een natuurlijke parel weerspiegelt dit parfum puurheid, elegantie en stille luxe. Delicaat maar gedenkwaardig, ontvouwt het zich als zijde op de huid. Mancera ontwierp Pearl voor liefhebbers van ingetogen elegantie – een geur die gracieus, gepolijst en moeiteloos stijlvol aanvoelt.

Geurfamilie
Floraal Musk

Parfumeur
Pierre Montale

Geurnoten

  • Topnoten: Vijg, Groene appel, Bergamot

  • Hartnoten: Roos, Iris, Jasmijn, Witte bloemen

  • Basisnoten: Amber, Musk

Wat ons ParfuMaria team van deze geur vindt
Pearl straalt een zachte elegantie uit die ons team onmiddellijk wist te bekoren. De frisse opening van vijg en groene appel vloeit over in een verfijnd bloemenhart waarin roos en iris de hoofdrol spelen. De basis van amber en musk blijft subtiel aanwezig en geeft een romige, sensuele afronding. Wij vinden Pearl ideaal voor wie houdt van ingetogen luxe – een parfum dat zacht maar krachtig indruk maakt, geschikt voor zowel overdag als ’s avonds.

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Neem contact op

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0