Blijf op de hoogte van nieuws en acties. Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis niets.
Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.
Inspiratie
T. Habanero is een donkere en frisse zwarte tabak op het ritme van Cubaanse nachten. Rania wilde een dans vangen op warme, mysterieuze noten, vol gratie en levenslust, met hoge energie en diepe emoties.
Geurfamilie
Houtachtig en kruidig
De olfactorische compositie
Topnoten: Roze peper, zwarte peper, kardemom
Hartnoten: Zwarte tabak
Basisnoten: Sandelhout, oud, wierook, mirre, leer
Parfumeur
Rania Jouaneh
De signatuur van T. Habanero
Tintelende peper en koele kardemom. Een hart van vochtige, donkere tabaksbladeren. Wierook, mirre en leer smeulen na op oud en sandelhout.
Wat ons ParfuMaria team van deze geur vindt
T. Habanero is voor ons de tabaksgeur van het huis, en een van de beste in zijn soort. De peper en kardemom maken hem fris en sprankelend, zodat de tabak nooit muf ruikt. Daarna wordt hij donker en rokerig, met wierook die door de nacht kringelt. In de 100 ml is hij een geur om een hele winter van te genieten. Wij dragen hem bij een leren jas en een goede rum, en hij houdt het makkelijk tot sluitingstijd vol.
Bekijk hieronder alle reviews van onze klanten
Staat naast de humidor. Voor de dagen waarop zo'n freshie geen zin heeft en er geen dames aanwezig zijn.
T. Habanero is de geur die me helemaal van mijn sokken blaast. Voor mij verslavend lekker, het is mijn ‘signature scent’. T. Habanero draait om viezige oud en droge, niet-zoete tabak. Aangevuld in de opening met lekkere kruiden, en in de drydown met leer.
Het eerste kwartier is nogal heftig door de oud, daarna wordt de geur zachter.
Ambre Loup krijgt van Rania J.’s geuren verreweg de meeste aandacht, maar dat is onterecht in mijn ogen. Kan niet tippen aan Habanero. En ook Rose Ishtar is een pareltje!
Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.
Wat vind je van het artikel?