Black Jade Eau de Parfum 100 ml

Lubin Black Jade Lubin Black Jade
Lubin Black Jade
Lubin Black Jade

De geheime tuin van de koningin: galbanum, bergamot en kardemom, jasmijn, damascusroos, wierook en kaneel, op sandelhout, vanille en tonka.

€ 170,00
per stuk
1 werkdag
  • Luxe nichegeuren op één plek
  • Sample eerst, koop met zekerheid
  • Vóór 13.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
  • Veilig betalen
Heeft u een vraag over dit product?

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Omschrijving

Black Jade

Inspiratie
Een flacon van zwart jade bewaarde de laatste geuren van een geheime tuin. Een nieuwsgierige leerling schreef het recept over, en zo kwam het geheim weer boven. Het is de herinnering aan een koningin in de rozentuin van Trianon, ver van de pracht van het hof, net voor de storm van de geschiedenis.

Geurfamilie
Oriëntaals en bloemig

De olfactorische compositie
Topnoten: Galbanum, bergamot, kardemom
Hartnoten: Jasmijn, damascenerroos, wierook, kaneel
Basisnoten: Sandelhout, patchoeli, amber, vanille, tonkaboon

Parfumeur
Jean-Louis Fargeon, Thomas Fontaine

De signatuur van Black Jade
Galbanum, bergamot en kardemom kondigen fris een hart aan van jasmijn en damascusroos, verrijkt met wierook uit Fartak en Ceylonkaneel. De amberachtige basis rust op Indiaas sandelhout en patchouli, versierd met bourbonvanille en tonkaboon. Parfumeurs: Jean-Louis Fargeon en Thomas Fontaine. Vegan.

Wat ons ParfuMaria team van deze geur vindt
Black Jade vinden wij de meest romantische geur van Lubin. De galbanum opent groen en een beetje bitter, alsof je door een haag loopt. Daarna ruik je rozen met kaneel en een vleugje wierook, als een kapel in de tuin. In de basis wordt het warm en romig door het sandelhout en de vanille. Tot de laatste uren blijft hij mooi. Wij kiezen hem op herfstavonden en bij een diner met kaarslicht.

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Neem contact op

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0