Acqua e Zucchero Extrait de Parfum 100 ml

PRO FVMVM ROMA
Profumum Roma Acqua e Zucchero Profumum Roma Acqua e Zucchero
Profumum Roma Acqua e Zucchero
Profumum Roma Acqua e Zucchero

Acqua e Zucchero verbindt oranjebloesem, rode vruchten en vanille tot een luchtige, zoete geur als gesponnen suiker op een zomeravond.

€ 250,00
per stuk
  • Luxe nichegeuren op één plek
  • Sample eerst, koop met zekerheid
  • Vóór 13.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
  • Veilig betalen
Heeft u een vraag over dit product?

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Omschrijving

Acqua e Zucchero

Inspiratie
Water en suiker: met die eenvoudige woorden roept Profumum Roma een herinnering op aan kinderjaren, kermis en zoete verlokking. De duisternis van de kamer verbergt de vormen, maar de geur doet je wegsmelten, alsof je ondergedompeld wordt in een kom honing. Sinds 2002 is het een van de meest geliefde geuren van het huis.

Geurfamilie
Gourmand en fruitig

De olfactorische compositie
Hoofdnoten: Oranjebloesem, rode vruchten, vanille

De signatuur van Acqua e Zucchero
Rode vruchten openen sappig en speels, verlicht door de zachte glans van oranjebloesem. Vanille legt daaronder een romige, transparante zoetheid die nooit zwaar wordt. Het resultaat voelt licht, stralend en verrassend elegant.

Wat ons ParfuMaria team van deze geur vindt
Acqua e Zucchero is zoet met een glimlach, maar altijd verfijnd. Een geur die wij vaak aanraden aan wie een vrolijke, langhoudende gourmand zoekt.

Beoordelingen

Bekijk hieronder alle reviews van onze klanten

5,0
op basis van 2 Beoordelingen
2
0
0
0
0

Irma

Acqua e Zucchero is werkelijk ontzettend lekker! Laat je niet misleiden door de naam: dit is absoluut niet zomaar een zoet suikergeurtje. Hij is gourmand, maar ook fris, fruitig en verfijnd. De combinatie van bessen, vanille en oranjebloesem is elegant, uniek en ontzettend verslavend.
Het team van ParfuMaria raadde mij deze geur unaniem aan en wat hadden jullie gelijk! Heel hartelijk dank voor deze fantastische aanbeveling.

Zelfs binnen mijn uitgebreide parfumcollectie wist deze geur mij echt te verrassen en eigenlijk zou ik hem het liefst een beetje gatekeepen, maar daarvoor is hij gewoon veel te lekker. Een absolute aanrader en voor mij zonder twijfel vijf sterren!


Päivi

I think this is my new signature

Neem contact op

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0