Yes I Do Eau de Parfum 100 ml

Etat Libre dOrange

Aldehyden, lelietje-van-dalen en peer op pioen, jasmijn en oranjebloesem, met ceder, cacao-absolue en musk. Een ja-woord.

€ 165,00
per stuk
  • Luxe nichegeuren op één plek
  • Sample eerst, koop met zekerheid
  • Vóór 13.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
  • Veilig betalen
Heeft u een vraag over dit product?

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Omschrijving

Yes I Do

Inspiratie
Yes I Do vertelt over een lieftallige jonge vrouw met een boeket oranjebloesem en lelietjes-van-dalen, een en al zoetheid en gratie. Als een ballerina maakt ze pirouettes, maar onder die roze en witte charme liggen grijstinten. Wanneer de onschuld van witte bloemen plaatsmaakt voor een vleug van iets diepers, weet je dat er meer is, tot alles wordt onthuld in haar antwoord: ja, ik wil.

Geurfamilie
Fris, bloemig

De olfactorische compositie
Topnoten: Aldehyden, lelietje-van-dalen, peer
Hartnoten: Pioen, jasmijn, oranjebloesem
Basisnoten: Cederhout, cacao-absolue, muskus

De signatuur van Yes I Do
Aldehyden, lelietje-van-dalen en peer openen fris en sprankelend. Pioen, jasmijn en oranjebloesem geven een licht, bruidsachtig bloemenhart, en cederhout, cacao-absolue en musk een zachte, licht chocoladeachtige basis.

Wat ons ParfuMaria team van deze geur vindt
Yes I Do is de bruidsgeur die we het liefst aanraden, juist omdat hij niet braaf blijft. De witte bloemen zijn fris en lief, de cacao in de basis geeft een verrassende warmte. Op een trouwdag past hij perfect, maar net zo goed op een gewone lentedag. Vrolijk en teder.

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Neem contact op

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0